KURUMSAL

YURTİÇİ KARAYOLU YÜK TAŞIMACILIĞI ve DEPOLAMA

Yurt içi kara yolu taşımacılığı ve lojistik depolama hizmetlerinde sektöründeki önemli oyunculardan biri olan Ceytaş Ceylan Lojistik, müşterilerine öncelikle güven verir. Verilmiş sözlerini harfiyyen tutar ve maliyeti ne olursa olsun müşterilerine yansıtmadan yerine getirir. Profesyonel ekibiyle birlikte hareket eder. Zamanlama ve süreklilik noktasında gözünüz arkada kalmaz. Hızlı bir oyuncudur.

Ceytaş Ceylan, Lojistik çalışmalarında yüksek kalite ve etkin standartları uygular. Üst yönetimi bu anlamda sorumluluk alır. Kısa geçmişine rağmen sürekli büyümeyi dikkate alır. İşini en son bilimsel ve teknolojik gereksinimlere uygun olarak yürütür.


DÖRT KELİMEYLE Ceytaş Ceylan

Ceytaş Ceylan Lojistik, Yurt içi kara yolu taşımacılığı ve lojistik depolama hizmetlerinde önümüzdeki yılların aranılan ve vazgeçilmez lojistik firması olmayı kendine hedef seçmiştir. Ayrıca kazandığının bir bölümünü yine topluma faydaya dönüştürme ilkesine odaklanmıştır.

Ceytaş Ceylan Dürüsttür

Ceytaş Ceylan, lojistik sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir.

Ceytaş Ceylan Güvenilirdir

Ceytaş Ceylan, verdiği sözleri, ne pahasına olursa olsun tutar, bu konuda işbirlikleri yapmaktan imtina etmez.

Ceytaş Ceylan Uzmandır

Türkiye taşımacılık sektöründeki bilgi birikimini, müşterilerinin lojistik ihtiyaçları için kullanır. Yenilikçi ve etkin olan tam çözümler sunar.

Ceytaş Ceylan Hızlıdır

Lojistik çalışmalarında müşterilerinin rakiplerine karşı avantaj elde edeceği hız ve hizmet sürekliliğine sahiptir.

Tüm Türkiye'de aynı kalite

“Hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımak ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için tüm gücümüzle gece/gündüz demeden çalışıyoruz. Çünkü burası Ceytaş Ceylan.”