FAALİYETLERİMİZ

PROJE TAŞIMACILIĞI

Ceytas Ceylan Lojistik Faaliyetleri

Neden bizi seçmelisiniz?GÜVENİLİR, DÖNEMSEL ÇALIŞMALAR

AYBİR, müşterilerine dönemsel olarak planlama, nakliye, depolama, elleçleme ve teslim aşamalarından oluşan proje çalışmalar da yapmaktadır. Proje taşımacılıkta, üretimi yapan, teslimatıyla zaman kaybetmez, kendi işine odaklanır.

Bu alanda bugüne kadar, kamu ve özel sektörün birçok büyük projesine hizmet verdik. İşte onlardan birkaçı.

İntranet Projesi

Türkiye genelindeki 734 telekom santraline, internet altyapı kurulumları için gönderilen aktif ve pasif malzemelerin dağıtımını gerçekleştirdik.

Ücretsiz Kitap Dağıtımı

Ücretsiz kitap dağıtım projesi kapsamında, matbaalardan alınan kitaplar, AYBİR ekiplerince 81 ildeki okullara dağıtıldı.

Tablet Bilgisayar Dağıtımı

Eğitim ve öğretimde fırsat eşitliğini sağlamak ve okullardaki teknolojiyi iyileştirmek amacıyla yürütülen dev bir projedir. Bu kapsamda yıllar içinde tüm okulların 570 dersliğine LCD Panel Etkileşimli Tahta ve internet ağ altyapısı sağlanması hedeflenmektedir. Yine her öğretmen ve öğrenciye tablet bilgisayar verilmesi de öngörülmektedir. Elektronik eşya statüsündeki bu ürünlerin hassas taşınması, eş zamanlı teslim edilmesi oldukça önemliydi. CEYTAŞ CEYLAN LOJİSTİK olarak bu büyük projenin ekipmanlarının Türkiye genelinde güvenli bir şekilde dağıtımında başarıyla görev aldık.

Proje taşımacılığında işler yolunda;
GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

45

Araç

300

Memnun Müşteri

112

Personel

75

Şehir

YENİLİKÇİ & GELİŞİME AÇIK